İyi ki varsınız...

 • text_image_two

  İdeaas Bilgisayar Sistemleri (Ana Dağıtıcı)

  İdeaas Bilgisayar, 2006 yılında, Türkiye genelindeki bilişim firmalarına, kişisel bilgisayar ve bilisayar parçaları, çevre birimleri, tüketim malzemeleri, ağ ürünleri, yazılım ürünleri ve tüketici elektroniği ürünlerinin üretimini, satış pazarlamasını ve lojistiğini yapmak üzere kurulmuş bir dağıtım şirketidir.

  www.ideasbilgisayar.com
  text_image_two

  Netforce Bilişim

  1999 Yılın dan bu yana Bilişim hizmetleri yazılım ve donanım odaklı hizmetinizdeyiz. Kurumsal firmalara bakım onarım yazılım ve teknik destek hizmeti. Bireysel kullanıcılara yerinde bakım onarım yazılım hizmetleri verilmektedir.

  www.netforce.com.tr
  text_image_two

  Aktif Bilişim Sistemleri

  Aktif Bilgisayar Hizmetleri ofis donanımı ihtiyaçlarını karşılamak ve servislerini üstlenmek amacıyla 2004 yılında kuruldu. Amacımız firmaların donanım taleplerine uygun projeler hazırlamak, ağ sistemleri üzerine alt yapı çalışmaları yapmak, sistemin entegrasyonu ve optimum çalışması için destek vermek ve kullanıcıların eğitimini üstlenmek, en yeni, teknolojileri takip ederek müşterilerimizin teknik danışmanı olmak ve onlara daha efektif çözümler sunmak böylece standartlarını yükseltmek maliyetlerini düşürmek olarak sıralanabilir.

  www.aktifbil.com.tr
  text_image_two

  Pratek Bilgisayar Sistemleri

  2007 yılında bilişim sektörüne, müşterileri için "Pratik Teknoloji" sloganıyla giriş yapan Pratek Bilişim, kuruluşundan bu yana edindiği tecrübeleri müşterileriyle paylaşmayı esas alır. Araç takip sistemi, bilgisayar donanımı satışı, teknik servis ve web tasarımı - kodlaması hizmetleriyle faaliyetine başlayan Pratek Bilişim, güvenlik teknolojileri, ağ yapılandırması yedekleme ve depolama sistemleri alanlarında da Türkiye'nin önde gelen markalarıyla çalışarak teknoloji ile ilgili ihtiyaçlarınızı tam olarak gidermeye devam etmektedir. Özellikle KOBİ'lerin uygun teknolojiyi uygun maliyetle edinmesi adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her geçen gün kendi birikimini arttırıp bu birikimi müşterilerine aktarmayı amaçlayan Pratek Bilişim müşterileri için teknolojiyi pratikleştirmeye devam ediyor. Teknoloji alanında samimi bir partner ararsanız Pratek hizmetinizdedir.

  www.pratek.com.tr